A2978 VERDE GUATEMALA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2978 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1400kg |
| Block | A2978 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3920kg |